Akmenės rajono paramos šeimai centras

Bulviakasis

Bulviakasis – bene didžiausias ankstyvojo rudens darbas kaime. Kasamos bulvės su talka, o kur talka – ten juokai, pasižodžiavimai. Šeštadienio rytą smagiai šurmuliuodami paramos šeimai centro vaikai drauge su darbuotojomis taip pat suskubo ruoštis talkai: ieškojo pirštinių, tinkamos avalynės, kibirų bulvėms rinkti. Darbingai nusiteikę visi išskubėjo pačių išaugintų bulvių kasti. Vaikams buvo įdomu stebėti, kaip traktorius per lauką važiuoja, bulvių vagas aria, ir kaip iš po kasamosios bulvės byra. Po to garsiai klegėdami, šūkaudami, ragindami vienas kitą, vaikai surinko ir sunešė bulves.

Socialinė darbuotoja Jūratė Lakačiauskienė,

socialinio darbuotojo padėjėjos Judita Danelavičienė, Danutė Erleckienė

Peržiūrėti visas

Mokomoji prevencinė pamoka „Patyčioms STOP“

Rugsėjo 13 dieną Vaiko globos padalinio trys šeimynos „ Boružiukų“, „Žvaigždukų“, „ Sportmanų“ sudalyvavo mokamojoje prevencinėje pamokoje „Patyčioms STOP“.  Globotiniai (rūpintiniai) žiūrėjo filmą „ Mokykla be patyčių ir smurto“. Po filmo vyko patyčių atvejo aptarimas. „Boružiukų“ šeimynos vaikai iškirpo iš popieriaus „ Atjautos , Pagarbos, Užuojautos, Mandagumo, Žmogiškumo“ gėles.

Išmokyme pakantumo, supratimo.

Gerbkime kito žmogaus įsitikinimus ar nuomonę.

Ištieskime pagalbos ranką tam, kam jos labai reikia.

Socialinė darbuotoja Jovita Jonušienė

Peržiūrėti visas

Žibintų gaminimas

Gražią ir dar šiltą pirmadienio dieną „Boružiukų“ šeimynos mergaitės susipažino su dar viena  dekoravimo technika, tai tapymas ant stiklo. Mergaitės kūrė išskirtinius, vienetinius žibintus, kuriuos puošė pieštais paveikslėliais su tam skirtais dažais. Gauti rezultatai mus labai nudžiugino, o mūsų darbeliai gavosi unikalūs. Mergaitės šią techniką bandė pirmą kartą, todėl nutapė po kelis paveikslėlius.

 

Socialinė darbuotoja Erika Rakickaitė,

Nijolė Narščiuvienė,

Socialinio darbuotojo padėjėja Zita Petraitienė

Peržiūrėti visas

Tapyba ant akmenų ir lentelių

Rugsėjo 5-tą dieną „Boružiukų“ šeimynos mergaitės, kartu su darbuotojomis piešė ant rastų prie jūros, vandens nugludintų akmenų, ir medinių lentelių. Piešimas ant akmenų ir lentelių – tai smagus laisvalaikio praleidimo būdas su vaikais. Tapymas ant akmenų ir lentelių lavina fantaziją, ugdo kūrybiškumą. Tai atsipalaidavimo forma, kuri padeda skleistis vaikų saviraiškai.

Socialinė darbuotoja Erika Rakickaitė

Jovita Jonušienė

Peržiūrėti visas