Akmenės rajono paramos šeimai centras

Padėka geros valios moterims

Akmenės rajono paramos šeimai centro globotiniai (rūpintiniai) nuoširdžiai dėkoja geros valios moterims, kurios mus aplanko jau ne pirmą kartą. Visi norime pasakyti ačiū kirpėjai Vitalijai už papuoštus vaikučius, gausias dovanas ir ,svarbiausia, nuoširdų bendravimą.

Taip pat ačiū už gausias dovanas dar vienai geros valios moteriai Monikai. Jūsų abiejų gerumas – neįkainojamas! Ačiū Jums už Jūsų gerumų ir tikimės, kad susitiksime dar ne kartą!

 

Socialinė darbuotoja Erika Rakickaitė

Šventinės nuotaikos Klaišių kaimo bendruomenėje

Nenumaldomai artėja didžiųjų švenčių metas, todėl dažnas jau rūpinasi Kalėdine egle, šventine atributika ir dovanomis. Progą paieškoti idėjų kaip dekoruoti namus turėjo ir Klaišių kaimo bendruomenės nariai. 2018 m. lapkričio 22 d., buvo organizuotas tėvų savitarpio pagalbos grupės užsiėmimas Klaišių kaimo šeimoms. Į svečius atvykusi Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos Papilės padalinio vadovė Elena Vaičiuvienė, pamokė kaip papuošti namus Kalėdoms, pasigaminti stalo kalėdinę dekoraciją ir Adventinį vainiką. Pateikė įvairių idėjų kaip pasidaryti įvairias kompozicijas iš gamtoje randamų natūralių medžiagų. Po užsiėmimo moterys išsiskirstė su mintimi, kad jos susitiks dar kartą ir sukurs originalių kompozicijų savo namų jaukumui.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

socialinė darbuotoja,

dirbanti su šeima,

Dovilė Spaičienė

Peržiūrėti visas