Akmenės rajono paramos šeimai centras

BENDRUOMENINIAI VAIKŲ GLOBOS NAMAI – NACIONALINIO MOKINIŲ ŽAIDIMO KŪRIMO KONKURSO FINALE

Lapkričio 29 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro Bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvenantys globotiniai (rūpintiniai)  lankėsi Jono Žemaičio karo akademijoje, kur vyko Nacionalinio mokinių žaidimo kūrimo konkurso baigiamasis renginys.

Renginio metu globotiniai (rūpintiniai) pristatė savo sukurtą strateginį stalo žaidimą „Vertybių sala“. Šis žaidimas pateko tarp geriausiųjų. Visi finalininkai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Į finalą patekę žaidimų kūrėjai turėjo galimybę pabendrauti su kariūnais ir iš arčiau pažinti jų gyvenimą bei darbo ypatumus, pasivaišinti kareiviškais pietumis, o po skanių pietų galėjo išbandyti savo akį ir ranką lazerinėje šaudykloje, kurioje vaikai patyrė daug smagių akimirkų.

Nuoširdžiai DĖKOJAME socialinio darbuotojo padėjėjai Vilmai, lydėjusiai vaikus į šį renginį!

 

Žaidimas „Vertybių sala“

https://www.akmenesvaikai.lt/wp-content/uploads/2019/10/zaidimas_VERTYBIU_SALA.pdf

 

Psichologė

Vilma Suodienė

Peržiūrėti visas

Tėvų tarpusavio pagalbos grupė Kruopiuose

Artėja pačios gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos. Jos neįsivaizduojamos be nuostabiai papuoštų eglučių, išpuoštų namų.

2019 m. lapkričio 28 d. šeimų, kurioms teikiamos socialinės paslaugos, mamos ir tėveliai kartu su vaikais susirinko į  tėvų tarpusavio pagalbos grupę. Šios tarpusavio pagalbos grupės tikslas buvo pasiruošimas Šv. Kalėdoms.

Mamos kartu su vaikučiais darė kalėdinius vainikus, dalijosi savo patirtimi, kaip galima įdomiau pasipuošti namus. Taip pat mamos džiaugėsi, kad  šia veikla gali prisidėti prie šventiškos nuotaikos kūrimo.

Tokios šiltos popietės labai stiprina tėvų ir vaikų ryšį, sukuria jaukias akimirkas.

 

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis,

Asta Skiriuvienė

 

Peržiūrėti visas

Susitikimas su bendruomenės pareigūne

Šių metų lapkričio 28 d. Kruopių seniūnijos šeimoms, kurioms teikiamos Akmenės rajono paramos šeimai centro paslaugos buvo suorganizuotas susitikimas su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Ramunė Vėlavičienė

Susitikimo metu buvo bendraujama apie smurtą artimoje aplinkoje. Dalyviams buvo priminta, kokios yra smurto rūšys, kodėl svarbu jas žinoti ir kaip išmokti atpažinti. Kaip pasakojo pareigūnė, lengviausiai atpažįstama smurto forma yra fizinis smurtas. Susitikimo metu buvo išsakyta nuomonė, kad labai sunku yra nustatyti psichologinį smurtą. Moterys buvo raginamos, jei patiria bet kokios rūšies ar formos smurtą, arba pažįsta ką nors, kas tai patiria, nebijoti ir pranešti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

 

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis,

Asta Skiriuvienė

Draugo diena

Artėjant tarptautinei draugo dienai, kuri buvo paskelbta 2003 metais ir švenčiama lapkričio 29 dieną, ,,Žvaigždukų“ šeimyna suruošė mažą šventę. Visi drauge susėdę prie bendro stalo smaguriavo vaisius su karštu šokoladu iš fondiu. Pasisaldinę kalbėjomės apie draugystę, ar turime geriausią draugą, kiek geriausių draugų galime turėti, kaip mes įsivaizduojame draugą ir draugystę.  Vėliau visi drauge padainavome dainą ,,Reikia draugą turėti“.  Nusprendėme, kad savo draugus reikia saugoti, juos mylėti ir gerbti. Visų pirma reikia pačiam būti geru draugu, tada ir kiti bus tokie pat.

 

Socialinės darbuotojos Jovita Jonušienė

Nijolė Narščiuvienė

Peržiūrėti visas