Akmenės rajono paramos šeimai centras

Būkime kartu!

Štai tokiu šūkiu gegužės 30 dieną Akmenės kultūros namai sukvietė visus į  miesto aikštę, į pirmą renginį karantino metu. Jis buvo skirtas kaimynų dienai bei Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Smalsumo vedami ir mes nuėjome į šventę. Buvo įdomu stebėti komandų protmūšį, klausytis muzikos bei stebėti mažųjų vaikų piešimą. Po smagių muzikinių rungčių aikštės scenoje koncertavo grupė „Rolanta“. Puikiai praleidome vakarą Akmenės miesto aikštėje.

Socialinio darbuotojo padėjėja Bronislava Vielavičienė

Peržiūrėti visas

TĖČIO DIENA

Pirmąjį birželio sekmadienį Paramos šeimai centro Krizių centre vyko Tėvo dienos paminėjimas. Tėvo diena – šventė, kurioje pagerbiama tėvystė ir vyriškas rūpestis, padedantis puoselėti šeimą bei auginti vaikus. Iš pat ryto Krizių centre gyvenantys vaikai noriai ir su meile piešė piešinius savo tėveliams. Dovanoti vaikų piešiniai pradžiugino tėvelius ir papuošė jų kambarius. O pasakyti sveikinimo žodžiai privertė tėčius šypsotis. Vėliau paslaugų gavėjai mėgavosi ypatingais pietumis ir šokoladiniu pyragu, kuriuos patys pasigamino. Tą dieną skirtas dėmesys ir nuoširdumas sujaudino tėčius – tai buvo svarbus įvykis jų gyvenime.

Krizių centro darbuotojos

Peržiūrėti visas

Vienuolika tūkstančių žingsnių pažintiniu taku

Nuostabiai saulėtą ir šiltą dieną Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaiko globos padalinio ir BVGN globotiniai (rūpintiniai) išvyko į dviejų valandų relaksacinį pasivaikščiojimą Mūšos tyrelio pažintiniu taku. Šis vingiuotas takas, įsikūręs tarp pelkių ir miškų, džiugino mus nuostabiais gamtos vaizdais. Koja už kojos žingsniuojame dailiu medinių lentų takeliu. Girdime tik savo žingsnius, kažkur tolumoje čirškančius paukščiukus ir tolygų šlamesį, išduodantį medžių viršūnėmis skrajojantį vėją. Visiška ramybė. Net žmonės, kurie aplenkia, ar kuriuos aplenkiame mes, atrodo nesukelia jokio triukšmo, balsai ir pokalbiai ištirpsta pelkių gilumoje. Net šunys neloja!

Apie Mūšos tyrelio pažintinį taką žinome jau senokai, tačiau vis neradome progos ten apsilankyti. Atrodo, kuo arčiau tam tikros vietos gyveni, tuo rečiau tos progos ir pasitaiko. Tad šią be galo gražią dieną savaitės viduryje nusprendėme išvykti ir aplankyti šį nuostabų taką. Ir tai buvo geriausias dienos sprendimas, padovanojęs dvi valandas ramybės, gamtos grožio ir pažinimo.

 

Socialiniai darbuotojai Aušra ir Virginijus

Socialinių darbuotojų padėjėjos Renata ir Laima

Peržiūrėti visas

Skip to content