Akmenės rajono paramos šeimai centras

Prisimenant kovojusius už laisvę

 Sausio 13- ąją Akmenės rajono Paramos šeimai centro ,,Sportomanų“ šeimynos globotiniai(rūpintiniai) atsigręžė į 1991 metų įvykius. Visi susėdo prie stalo, kalbėjosi, žiūrėdami į nuotraukas, prisiminė kovotojus už laisvę, uždegė atminimo žvakutes, kirpo neužmirštuoles, segė prie krūtinių.

,,Esame užaugę laisvoje Lietuvoje, todėl kiekvienais metais norisi padėkoti tiems žmonėms, kurie dėl mūsų kovojo, kad mes gimėme laisvi, taip išaugome, galime įgyvendinti slapčiausias savo svajones ir norus. Ačiū“.

 

Socialinio darbuotojo padėjėja

Laima Stankuvienė

Peržiūrėti visas

Labdara šeimoms

Akmenės   paramos šeimai centro socialinės darbuotojos aprūpina materialiai sunkiai gyvenančias šeimas  labdara rūbais, patalyne,  žaislais, kuprinėmis, reikalingais daiktais vaikams. 2018 metais ypač aktyvios  kelios Papilės seniūnijoje gyvenančios mamos: šešis vaikus auginanti – Alvydė Navardauskienė, Jūratė Šiurkuvienė, Simona Aužbikavičiutė, Sonata Beniušienė, Virginija Andriuškienė,  kurios mielai pasidalino savo vaikų išaugtais rūbeliais, batais, kuprinėmis, patalyne ir kt. Ačiū mamoms, kurios rūpinasi ne tik savais, bet ir kitais seniūnijoje gyvenančiais  vaikais, o socialiniam darbuotojui visada smagu tarpininkauti,  padėti ir matyti laimingas šeimas.

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima,

Kristina Sabaitienė

 

Peržiūrėti visas

Kalėdinė dovana šeimai

Dovilės ir Artūro Montvydų šeima, gyvenanti Norvegijoje prieš didžiąsias metų šventes paruošė dovanas (maisto produktus, saldumynus, buitinės chemijos ir higienos priemonių) daugiavaikei šeimai, gyv. Papilės seniūnijoje. Dovanas pristatyti į šeimos namus buvo patikėta Gintarui Šidlauskui ir Guodai Paulauskaitei. Šeimos mama ir vaikai neslėpė nuoširdaus džiaugsmo, iš karto apžiūrėjo gautas dovanas.

Dovilė ir Artūras Montvydai šeimai linkėjo būti turtingiems gerumu, kad Šv. Kalėdos atneštų santarvę ir darną, kad vaikai būtų sveiki ir laimingi.

Dėkojame už gerumą.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima,

Dovilė Spaičienė

btrmdn

Projektas „Vaikų svajonės“ Kruopiuose

Daugeliui Kalėdos siejasi su gražiais prisiminimais, ypač iš vaikystės, ir žinoma, su lūkesčiais. Kalėdos – viena didžiausių švenčių kai pildosi visi norai, ypač vaikų. Tad Kruopių seniūnijos vaikai iš šeimų, kuriems teikiamos socialinės paslaugos dalyvavo vykdomame projekte  „Vaikų svajonės“.

Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinė darbuotoja, Asta Skiriuvienė kartu su Kruopių seniūne Rasa Statkuviene vaikams suorganizavo šventę, kurios metu buvo išpildytos visos nepasiturinčiose šeimose augančių vaikų svajonės – didelės, mažos ir tos, kurios mažiesiems svajokliams atrodė nepasiekiamos. Šventė pradėta kalėdinės pasakos „Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“ žiūrėjimu, kurio metu vaikai vaišinosi saldumynais, valgė „popkornus“, gaivinosi vaisvandeniais. Šventę užbaigė Kalėdų senelio pasirodymas. Kalėdų Senelis vaikams papasakojo įvairių istorijų, užmynė mįslių, o laikas tikrai neprailgo žaidžiant smagius žaidimus. Šventės pabaigoje – dovanų metas. Vaikai ir jų tėveliai Kalėdų senelį džiugino eilėraščius.

 

Akmenės rajono parmos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

socialinė darbuotoja Asta Skiriuvienė

Peržiūrėti visas