Akmenės rajono paramos šeimai centras

Norime būti sveiki

Vieną kartą per mėnesį organizuojame susitikimus su bendrosios praktikos slaugytoja, kuri mums veda įdomias paskaitėles. Atsižvelgiame į tuomet esančius gyventojus ir jiems dažniausiai iškylančius klausimus. Žinoma, mūsų bendrosios praktikos slaugytoja kasdien aplanko Krizių centro gyventojus: ir mažus, ir didelius. Pasiteirauja apie sveikatos būklę, pataria vienokiu ar kitokiu klausimu, tarpininkauja bendraujant su gydymo įstaigomis, registruoja vizitui, esant galimybei kartu su paslaugų gavėjais vyksta į gydymo įstaigas.
Dėkojame mūsų šauniai bendrosios praktikos slaugytojai D. J.

Krizių centro darbuotojai

Peržiūrėti visas

Pyragų diena

Nuostabią šeštadienio popietę Krizių centro gyventojos paminėjo pyragų dieną. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Moterys kepė obuolių pyragą, spurgas. Centras kvepėjo rankų darbo kepiniais. Krizių centras vaišino savo gardžiais kepiniais ir „Sportomanų“ šeimynos vaikus. Taip pasidalinome ne tik savo keptais pyragais, bet gražiais žodžiais bei šypsenomis.

Krizių centro darbuotojai

Peržiūrėti visas

Cepelinų diena šeimynoje

Cepelinai – tikras lietuviškos virtuvės pasididžiavimas, neįprasta forma ir spalva gąsdinantis užsieniečius, tačiau toks artimas ir malonus lietuvių skoniui. Egzistuoja gausybė cepelinų virimo būdų – žalios bulvės ne tik trinamos, bet ir tarkuojamos arba maišomos su virtomis.
Šiandien globotiniai (rūpintiniai) kartu su darbuotojomis ruošė cepelinus su trimis įdarais: varške, mėsa ir perlinėmis kruopomis. Žinoma, cepelinus patiekėme tradiciškai – su spirgučiais ir grietine. Visus pavyko paruošti labai skaniai, bet šįkart mūsų burnos receptorius pavergė cepelinai su perlinių kruopų įdaru.

Socialinio darbuotojo padėjėjos Danutė ir Roma

Peržiūrėti visas

Nė vieno kapo be žvakutės

Akcija „Nė vieno kapo be žvakutės!“ Kruopių seniūnijoje jau tapo tradicine. Šioje akcijoje noriai dalyvauja Kruopių seniūnijos šeimos, kurioms teikiamos Akmenės rajono paramos šeimai centro paslaugos. Taip pat Kruopių seniūnija ir Kruopių bendruomenė, kurių lėšomis įsigytos Vėlinių žvakutės.
Vėlinių žvakutės uždegtos ant apleistų, neprižiūrimų kapų Kruopių miestelio civilinėse kapinėse ir Kruopių miestelio riboto laidojimo kapinėse.
Džiaugiamės, kad tėveliai kartu su vaikais prisideda prie akcijos ir rodo puikų pavyzdį visuomenei, primindami, kad nevalia užmiršti ne tik savo artimųjų atminimo, bet ir tų išėjusiųjų, kurių kapais nebėra kam pasirūpinti.

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis,
Asta Skiriuvienė

Peržiūrėti visas

Skip to content