Akmenės rajono paramos šeimai centras

SAUGAUS EISMO DIENA

‘‘Boružiukų‘‘ šeimynos vaikai labai mėgsta eiti į kaimą pasivaikščioti , pažaisti parke ar pasisupti . Bet prieš išeidami į gatvę ir šiandien dar kartą prisiminėme saugaus eismo taisykles – kad negalima bėgioti ar žaisti ant gatvės važiuojamosios dalies , prieš kertant gatvę pasižiūrėti į kairę ,po to į dešinę ir tik tada ,kai įsitikina ,kad nėra atvažiuojančių mašinų , gali eiti per gatvę. Su dviračiais galima važinėtis tik po kiemą .

Socialinio darbuotojo padėjėja Gražina Andrijaitienė

Peržiūrėti visas

ŠV. Velykų šventimas

Tegu Velykos ateina, atnešdamos visiems prisikėlimo dovaną… 

Tegul Jūsų namus pripildo pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas,

saulė, meilė ir džiaugsmas, stiprybė ir sveikata…

 

Šį Velykų sekmadienį visos šeimynos (,,Boružiukai“, ,,Sportomanai“ir ,,Žvaigždukai“) nusprendėme pasiruošti velykinį stalą ne bet kur, o lauke- visi drauge sugalvojome pasikepti šašlykų. Privalgę iki soties, ridenome jau iš anksto savo išpuoštus gražiausius margučius. Kiekvienam vaikui pats gražiausias buvo jo išpuoštas margutis. Taip pat žaidėme įvairius žaidimus, vyresnieji vaikai noriai sportavo sporto aikštyne, o mažesnieji bėgiojo, mėtė kamuolį po smagaus margučių ridenimo ir šašlykų ragavimo. Smagiai praleidome Šv. Velykų sekmadienį, visiems dalyvavusiems linkime smagiai pratęsti šventimą ir antrą Velykų dieną, to paties linkime ir visiems busimiems šio straipsnelio skaitytojams.

 

 

Socialinio darbuotojo padėjėjos V.Janauskienė, J.Danelavičienė

Socialinė darbuotoja N.Narščiuvienė

Peržiūrėti visas

Velykų laukimas

Pavasaris – laukiamiausias metų laikas dėl šylančio oro ir atgijusios gamtos. Pavasaris ateina ne tik su šiltais orais, jis taip pat atneša vieną gražiausių metų švenčių – Velykas. Tas švenčių laukimas prilygsta ir pačioms šventėms. Net sunku pasakyti, kas smagiau – ruoštis, kurti ir džiaugtis naujai gimstančiomis idėjomis ir jų įgyvendinimu…ar švęsti.

Jau geras mėnuo, kaip su vaikais pradėjome laukti Velykų: darėme  įvairius darbelius, karpėme paukštelius, drugelius, gėlytes, kiaušinius rėdėme, iš siūlų triušiukus bei viščiukus darėme. O kur dar globotinių (rūpintinių) pastangos  parengti informacinį leidinį apie Šv. Velykų papročius, tradicijas, kiaušinių marginimą įvairiomis technikomis. Pasipuošėme kambarius , buto bei laiptinės langus. Lai mūsų darbai visus džiugina. Na o vienas labiausiai žinomų Velykų šventės tradicijų – kiaušinių marginimas. Šį kartą pasirinkome marginimą dekupažo būdu. Gal ne viskas tobulai pavyko, bet buvo nauja ir labai įdomu.

Socialinė darbuotoja Jūratė Lakačiauskienė,

socialinio darbuotojo padėjėjos Laima Stankuvienė, Vilma Sutkienė, Danutė Kiršienė

Peržiūrėti visas

Be laukiant Šv. Velykų…

Čir vir vir pavasaris! Saulė budina žolę, šildo paukštį, džiugina mus skubančius ir lekiantiems kasdienybės įvykių rate. Ir nors pavasaris jau įpusėjo, visų mūsų širdys galutinai atitirpsta sulaukus šventų Velykų.

O tokiai didingai pavasario šventei ir ruoštis priklauso atitinkamai. Atviromis širdimis pasiruošę sutikti atgimimo šventę, nusprendėme papuošti ir savo aplinką. Darbingai nusiteikusios auklėtojos susikvietė būrį vaikų ir visi prie darbo. Nuo mažiausių, kurie zujo aplink ir kėlė šventinį šurmulį, iki vyriausių, kurie padėjo ne tik savo išmone, bet ir jaunatviška jėga.  O jos tikrai reikėjo, nes iš žiemos miego į dienos šviesą nešėme mūsų  didįjį Velykų margutį, kuris savo aukso viršūne apšviečia visą bendruomenę!  Į pievą iškeliavo  ir linksmieji šieno triušiukai, pražydo gėlės.  Pintinėse apsigyveno kalnai margučių. Vaikai ieškojo tinkamos vietos jiems  pastatyti, kad derėtų, kad švytėtų ir džiugintų akį.

Po malonių darbų linksmai ir prisikvėpavę gaivaus oro, keliavome gerti arbatos. O keturi pašėlę Velykų triušiai šypsosi ir laukia, kad eidami pro šalį nusišypsotume.

Socialinio darbuotojo padėjėjos: Daiva, Renata, Judita, Ilona, Bronislava, Roma.

Peržiūrėti visas