Akmenės rajono paramos šeimai centras

Apsilankymas Akmenės r. socialinių paslaugų namų dienos centre

Akmenės rajono paramos šeimai centro Dienos socialinės globos neįgaliesiems centro  paslaugų gavėjai buvo išvykę susipažinti su  neįgaliųjų dienos centru, kuris įsikūręs Naujojoje Akmenėje. Atvykus į centrą mus pasitiko jo vadovė Daiva Kvaukienė. Apsilankymo metu centro vadovė Daiva mus supažindino su centro istorija, veiklomis, paslaugų gavėjais, lankančiais centrą. Ji papasakojo, kad centrą lanko net 78 įvairaus amžiaus žmonės. Čia paslaugų gavėjai renkasi penkias dienas per savaitę. Centre kiekvieną dieną vyksta įvairūs užsiėmimai: pirmadieniais –mankštos ir dainų diena; antradieniais – agitbrigada ir teatras; trečiadieniais – užrašo senas dainas ir  mokosi jas dainuoti; ketvirtadieniais – dvi teatro grupės: „DZIN“ ir giesmės; penktadieniais – ūkio, aplinkos tvarkymo darbai.

Centro vadovė Daiva ir paslaugų gavėjai pakvietė mus artimiau susipažinti su jų veiklomis jose dalyvaujant. Pirmoji veikla, kurioje kartu su centro paslaugų gavėjais dalyvavome, buvo mankšta pagal dainas. Antra veikla, į kurią mus pakvietė, buvo muzikinis užsiėmimas ir mini teatro vaidinimas. Užsiėmimo metu grojome įvairiais instrumentais ir dainavome įvairias dainas. O po to gavome progą suvaidinti mini teatro spektakliuke, pavadinimu „Jūratė ir Kastytis“.  Po visų bendrų užsiėmimų mus pakvietė pažiūrėti spektaklį, pavadinimu Agitbrigada. Labai smagu buvo stebėti talentingus paslaugų gavėjus vaidinant vis skirtingas gyvenimo situacijas. O dar smagiau buvo girdėti, kad mes buvome pirmieji, kurie pamatėme šį jų sukurtą spektakliuką.  

Po visų veiklų visi kartu maloniai pasikalbėjome, pasivaikščiojome po centro patalpas ir jų kiemelį.  Visi centro paslaugų gavėjai labai malonūs ir šilti žmonės. Atsidėkodami už tokį malonų ir šiltą priėmimą, įteikėme gėlę, kuri, tikimės, džiugins atvykstančius paslaugų gavėjus, ir šakotį pasisaldinimui prie arbatos puodelio. Centro vadovė Daiva ne tik šiltai ir maloniai mus priėmė ir supažindino su centro veikla, bet ir įteikė mūsų centro paslaugų gavėjams dovanų.  Kiekvienam po pliušinį minkštą žaislą, o nuo močiučių gavome saldainių.

Norime labai padėkoti už mūsų centro priėmimą, malonų ir šiltą bendravimą, už suteiktą galimybę iš arčiau susipažinti su centro organizuojamomis veiklomis ir paslaugų gavėjais. Tikimės, kad šis malonus susitikimas ir bendradarbiavimas bus ne pirmas ir ne paskutinis. Iki kitų susitikimų, kuris šįkart vyks mūsų Akmenės rajono paramos šeimai centro Dienos socialinės globos neįgaliesiems centre. Sėkmės! 

Akmenės rajono paramos šeimai centro Dienos socialinės globos neįgaliesiems centras

Peržiūrėti visas

Skip to content