Akmenės rajono paramos šeimai centras

,,Linksmųjų dantukų“ pamokėlė

Krizių centro ir Dienos socialinės globos neįgaliesiems centrų paslaugų gavėjai dalyvavo Miesto klinikos organizuotoje pamokėlėje ,,Linksmi dantukai“ apie dantų priežiūros svarbą įvairiais amžiaus tarpsniais. Pamokėlėje dalyvavo įvairaus amžiaus dalyviai, pačiam mažiausiam iš kurių vos trys metukai.

Pamokėlę pasakojimu apie dantukus ir jų priežiūrą pradėjo burnos higienistė Sigita Dzindzelėtaitė. Buvo paminėta ir dantų skaičius, ir jų pavadinimai, pasakota apie dantų priežiūros priemones. Visi paslaugų gavėjai ir jų vaikučiai su susidomėję išklausė burnos higienistės pasakojimą apie dantų priežiūrą. Pamokėlės dalyviai žinojo atsakymus į daugelį higienistės klausimų. Visi su dideliu susidomėjimu atliko įvairias užduotis, susijusias su dantimis ir jų priežiūra. Pamokėlės dalyviams patiko spalvinti bei naudojant muliažą mokytis valyti tarpdančius, nes tik keletas dalyvių tesivalo šias vietas. Pamokėlės pabaigoje paslaugų gavėjai, kurie buvo atsinešę savo dantų šepetukus, parodė, kaip valosi dantukus, o burnos higienistė paaiškino, kaip tai daroma teisingai.

Pasibaigus pamokėlei, visi paslaugų gavėjai gavo diplomus, patvirtinančius išklausytas žinias apie dantukų priežiūrą, bei gavo dovanų po dantų šepetėlį.

Esame dėkingi bendrosios praktikos slaugytojai Daliai, suorganizavusiai šį renginį, bei pamokėlę vedusiai burnos higienistei Sigitai.

Krizių centro darbuotojai

Dienos socialinės globos neįgaliesiems centro darbuotojai

Peržiūrėti visas

Skip to content