Akmenės rajono paramos šeimai centras

PRISIJUNGĖME PRIE AKCIJOS „ŽALIA ŠVIESA GYVENIMUI“

Nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“  spalio 10 dieną vėl pakvietė prisijungti prie akcijos „ Žalia šviesa gyvenimui“, skirtos Pasaulinei psichinės sveikatos dienai paminėti. Psichikos sveikata yra labai svarbi šiuolaikinėje visuomenėje, nes 1 iš 5 žmonių turi tokių problemų, tokie žmonės dažnai kenčia tyliai, yra vieniši. Kai kurie žmonės klauso muzikos, sportuoja, užsiima kažkokia veikla, kuri nuramina, o kai kam svarbu turėti žmogų, kuriam galima būtų išsipasakoti, dar geriau – jei tai medikas ar psichologas.

Akmenės rajono paramos šeimai centras turi slaugytoją, turi psichologę, kurios labai daug prisideda prie psichikos sveikatos gerinimo, šioje įstaigoje paslaugas gaunantiems žmonėms padeda  atrasti sielos ramybę ištikus krizinėms situacijoms.

Vakare Krizių centro paslaugų gavėjos ir tą vakarą dirbanti darbuotoja papuošė langus žalia šviesa –  tai spalva, reiškianti gyvenimą, norą gyventi ir rūpintis ne tik savimi, bet ir artimaisiais. Akcijos tikslas, kad bent vieną naktį tegu sušvinta žalia šviesa. Prie arbatos puodelio, kai vaikai sumigo, su paslaugų gavėjomis pasikalbėjome apie psichinės sveikatos svarbą mūsų gyvenime ir apie tai, kad nereikia bijoti kreiptis į specialistus, jei iškyla tokios problemos.

Individualios priežiūros darbuotoja Alina Zinkevičienė

Peržiūrėti visas

Skip to content