Akmenės rajono paramos šeimai centras

75-tasis Pepės gimtadienis – KARANTINE

Akmenės rajono paramos šeimai centre gyvenantys vaikai nusprendė dalyvauti Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus kartu su Švedijos ambasada paskelbtame konkurse ir  vakar praskaidrino savo dieną švęsdami 75-ąjį Pepės gimtadienį. Buvo nuostabu, bet viskas prasidėjo kur kas anksčiau…

Visą praėjusią savaitę vyko pasiruošimas. Kartu su vaikais skaitėme Astridos Lindgren knygą „Pepė Ilgakojinė“ ir po ilgų diskusijų išsirinkome dvi scenas. Vienoje scenoje Pepė visa paskendusi miltų debesyje kepa sausainius, o kitoje scenoje Pepė su savo draugais Tomiu ir Anika žaidžia žaidimą „Nenužengti ant grindų“. Aptarėme, kokių priemonių mums reikės, kaip rengsimės ir, svarbiausia, kokių taisyklių turėsime laikytis renginio metu, kad nepažeistume KARANTINO sąlygų. Renginyje dalyvavo 5 vaikai, kurie dėvėjo pirštines, kaukes ir laikėsi saugaus atstumo vienas nuo kito. Tikras iššūkis buvo sugalvoti, kaip žaisti žaidimą „Nenužengti ant grindų“, geriau žinomą pavadinimu „Aukšta žemė“, neliečiant vienas kito, bet tam mums pasitarnavo minkšti kamuoliukai „Emociukai“.

Ir pagaliau, vakar visi susirinkome į Pepės gimimo dieną. Vaikai atėjo pasipuošę (už tai nuoširdžiai dėkoju socialinėms darbuotojoms) ir gerai nusiteikę. Šventės metu paskendę miltų debesyje KEPĖME SAUSAINIUS… TRIUKŠMAVOME… IŠDYKAVOME… ŽAIDĖME PEPĖS ŽAIDIMĄ „Nenužengti ant grindų“. O kaip viskas vyko iš tikrųjų pamatysite nuotraukose.

 

Vakar buvo nuostabi diena, Pepės gimimo diena!

 

Psichologė Vilma Suodienė

Peržiūrėti visas