Akmenės rajono paramos šeimai centras

Aš saugus vandenyje ir prie vandens

Akmenės rajono paramos šeimai centro Globos centro specialistai organizavo prevencinį renginį „Saugus elgesys prie vandens ir vandenyje“, vykusį Menčiuose, prie Sablauskių tvenkinio. Renginys buvo skirtas globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams bei visai Akmenės krašto bendruomenei, siekiančiai saugiai savo laisvalaikį leisti prie vandens.

Renginį pradėjo Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai, kurie imitavo skęstančiojo gelbėjimo operaciją. Po gelbėjimo operacijos Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai renginio dalyvius supažindino su gaivinimo standartais, pasakojo, kaip suteikti pirmąją pagalbą užspringus, skendus. Aptarė vaikų skendimo ir gaivinimo ypatumus. Renginyje taip pat dalyvavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė bei Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinis darbuotojas Virginijus Pocius kartu su Vaiko globos padalinyje gyvenančiais globotiniais (rūpintiniais).

Nuoširdžiai dėkojame visiems globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams ir specialistams, dalyvavusiems renginyje, ir linkime Jums saugios ir įspūdžių pilnos vasaros!

Socialinės įstaigos psichologė

Vilma Suodienė

Peržiūrėti visas

Skip to content