Akmenės rajono paramos šeimai centras

,,Darbas – viena iš svarbiausių mūsų gyvenimo dalių“

Kiekviena žmogaus veikla yra naudinga ir būtina. Bet jau nuo senų laikų viena iš svarbiausių veiklų yra darbas. Ir nesvarbu, kas atlieka tą darbą – ar didelis, ar mažas žmogus, ar tas darbas garsiai nuskambės, kad net visa Lietuva girdės, svarbiausia yra tą darbą atlikti sąžiningai, nesigiriant ir tai atlikti niekieno neprašomam.

Taip ir mes, Krizių centro darbuotojai, stengiamės ugdyti ir palaikyti paslaugų gavėjų jau įgytus darbinius įgūdžius. Darbuotojai moko ir stiprina ne tik jau įgytus įgūdžius, bet ir ugdo naujus – vieni mokomi maisto ruošimo, kiti mokosi naudotis įvairia technika, o dar kiti stengiasi išmokti teisingai pasodinti įvairius augalus.

Krizių centro gyventojai stengiasi atlikti įvairius darbus. Kadangi žiemą buvo nemažai sniego, paslaugų gavėjai beveik kiekvieną dieną aplink Paramos šeimai centro teritoriją jį kasdavo net neprašyti. Ateidami į darbą jau rasdavome nuvalytus takus ir nukastas kitas vietas.

Atėjus pavasariui, atsirado dar daugiau darbų: tai ir pernykščių šiukšlių grėbimas, išnešimas, įvairių nulūžusių šakų ir šakelių rinkimas, sodo medžių genėjimas bei balinimas, pagalba tvarkant įvairų inventorių. Paslaugų gavėjai neatsisakė padėti ir tvarkant braškyną – nurovė užsilikusius sausus lapus bei juos išnešė. Taip pat paslaugų gavėjai padėjo sėti įvairias gėles į lovelius, daigus vėliau reikia susodinti.

Mūsų paslaugų gavėjai ne tik sustiprino turėtus darbinius įgūdžius, bet ir įgijo.  Kuo mes labai džiaugiamės ir linkime jiems ateityje viso šito nepamiršti ir neprarasti.

Siūlome drauge pasidžiaugti mūsų paslaugų gavėjų darbo akimirkomis.

Krizių centro darbuotojos

Peržiūrėti visas

Skip to content