Akmenės rajono paramos šeimai centras

DVIGUBA ŠVENTĖ

Praeities dvasia ir praeities aukos įgalino mus atkurti savo nepriklausomą valstybę, o tos praeities ir šių dienų junginys mus turi paskatinti Lietuvos ateitį kurti taip, kad ji būtų gaji, ištverminga ir atspari prieš visokius pavojus ir netikėtumus (Prezidentas Antanas Smetona).

Krizių centras paminėjo Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šios istorinės šventės dieną paslaugų gavėjai buvo nusiteikę pakiliai ir entuziastingai. Todėl smagiai ir prasmingai praleidome laiką –  patalpas papuošėme paslaugų gavėjų ir darbuotojų kurtais darbeliais, kuriuose pavaizduota Lietuvos simbolika,  mamos iš vakaro pagamino tortą, visi kartu piešėme  Lietuvos trispalvę ant sniego.

Šiemet taip jau sutapo, kad Užgavėnės ir Lietuvos valstybės atkūrimo diena minimos kartu. Krizių centro gyventojai pasidžiaugę savo bendru puikiu darbu – trispalve ant sniego, suskubo kepti Užgavėnių blynų. Gera nuotaika lydėjo visą dieną. Abiejose šeimynose sklido nuostabus kepinių kvapas, skleidėsi juokas ir vyko varžybos „kas daugiau suvalgys blynų ?“ .

Bendrai veiklai susibūrę paslaugų gavėjai buvo atsakingi ir vieningi, siekiantys dvasinio ir kultūrinio augimo bei pilietiškumo.

Krizių centro darbuotojos

Peržiūrėti visas