Akmenės rajono paramos šeimai centras

Gerumo niekada nebus per daug

Šiemet dėl koronaviruso pandemijos keitėsi švenčių tradicijos. Įvairiausi koncertai bei daugelis kitų gražių ir šiltų renginių neįvyko, tačiau dosnūs aplinkiniams ir geranoriški  žmonės rado būdų, kaip laikantis saugumo reikalavimų sukurti kalėdinį stebuklą šeimoms.

Prieš didžiąsias metų šventes  socialiniame tinkle  „Facebook“ į mus kreipėsi geradariai, Akmenės žvejų klubo „Šventupys“ atstovai Andrius ir Vilma Dumskiai, kurie teiravosi, ar yra šeimos, kurioms reikalinga pagalba, kad Kalėdos būtų šiek tiek nuotaikingesnės. Žvejų klubo nariai vienai Naujosios Akmenės miesto seniūnijoje gyvenančiai šeimai nupirko maisto produktus šventiniam Šv. Kūčių stalui ir taip suteikė džiaugsmo tėvams ir vaikams. Šeimos vaikams buvo suruoštos mažos dovanėlės, lavinančios ir ugdančios vaikų fantaziją ir kūrybingumą, skatinančios tarpusavio bendravimą šeimoje. V. Dumskienė drauge su socialine darbuotoja šeimai nuvežė vaišes. Vaišes gavusi moteris graudinosi ir teigė, kad būtent šventėms labiausiai šeimai trūko maisto, buvo smagu matyti moters teigiamas emocijas. 

Kitai šeimai, gyvenančiai Naujosios Akmenės kaimiškojoje seniūnijoje, žvejų klubo nariai atsakingai rinko ir išpildė vaikų svajones, tarpininkaujant socialinei darbuotojai dovanos nuvežtos vaikams.

Akmenės žvejų klubo „Šventupys“ nariams tariame Ačiū už gerumą ir pagalbą darant gerus darbus.

Parengė: Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, Viktorija Koveraitė ir Rasita Tomkevičienė.