Akmenės rajono paramos šeimai centras

Informacija

Akmenės rajono paramos šeimai centrui suteikta licencija teikti dienos socialinės globos paslaugas suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus asmenims.

Siekiant sudaryti sąlygas senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su proto ir (ar) kompleksine negalia lavinti kasdieninio gyvenimo įgūdžius, pagal galimybes dirbti, atskleisti savo galias, bendrauti ir dalyvauti bendruomenės gyvenime, o jų tėvams (globėjams, rūpintojams) suteikti paramą ir galimybę išlikti darbo rinkoje bei gyventi visavertį gyvenimą, Dienos socialinės globos neįgaliesiems centre pradedamos teikti socialinės paslaugos.

Paslaugos teikiamos suaugusiems asmenims su proto ir kompleksine negalia, senyvo amžiaus asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Akmenės rajono savivaldybėje, kuriems teisės aktų tvarka paskirta dienos socialinė globa.

Dėl paslaugų teikimo prašome kreiptis į  savo gyvenamosios vietos seniūniją.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Akmenės rajono paramos šeimai centrą, adresu: Dvaro g. 15, Agluonų kaimas, Akmenės rajonas, telefonu ( 8 425) 59 184, el. p. info@akmenesvaikai.lt

Skip to content