Akmenės rajono paramos šeimai centras

Išvyka į dramos teatrą

Balandžio 24 d. Papilės seniūnijos kuruojamų šeimų mamos ir vaikai vyko į Telšių Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studijos SAVI spektaklį „Nauja Roboto ir Peteliškės istorija“. Pamokantis spektaklio siužetas atskleidė, kad pažeidžiamo paauglio kelionė į save yra pati sunkiausia, bet spalvingiausia ir prasmingiausia. Spektaklis žiūrovams priminė, kad patyčios tarp paauglių, gera ar bloga savijauta, net pasiryžimas savižudybei niekada nepriklauso vien nuo jų pačių. Už tai atsakingi visi: tėvai, draugai, mokytojai… ar net interneto svetainių komentatoriai. Spektaklis – atvira, skaudi, o kartais nuotaikinga tikro gyvenimo mozaika su visais pakilimais ir nuosmukiais.

Po spektaklio visi užsukome į teatro kavinę, kurioje skanaudami ledus pasidalijome patirtais įspūdžiais. Jauki kavinės aplinka visus įpareigojo prisiminti, kaip dera elgtis viešoje vietoje.

Į namus grįžome vėlai ir pavargę, tačiau svajojome vėl kartu susitikti, aplankyti kito Lietuvos miesto dramos teatrą ir pažiūrėti jame rodomą  spektaklį.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinė darbuotoja

Dovilė Spaičienė

 

Peržiūrėti visas