Akmenės rajono paramos šeimai centras

Išvyka į Pakruojo dvarą

Papilės miestelio bendruomenė įgyvendina vaikų socializacijos projektą „Pažinimo savaitgaliai“, finansuojamą Akmenės rajono savivaldybės vaikų socializacijos programos lėšomis.

Spalio 28 d. 13 Papilės miestelio ir aplinkinių kaimų vaikų, augančių daugiavaikėse šeimose, ir vaikų, turinčių negalią, kartu su Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinėmis darbuotojomis Dovilė Spaičiene ir Kristina Sabaitiene vyko į Pakruojo dvarą. Dvaro aplinkoje vaikai dalyvavo edukacinėje-kūrybinėje programoje „Svečiuose pas dailininką“. Vaikai piešė ant mažų drobelių, jas vėliau sujungė į vieną didelį kūrinį, kurį visi kartu aptarė. Pasak dailininko, tapymas – kupina spalvų veikla, kuri pažadina vaikų vaizduotę ir kūrybines galias. Ir čia nereikia būti profesionaliais menininkais, nes smagiausia yra tiesiog paimti į rankas teptukus ir drauge piešti, nes taisyklių čia nėra. Po užsiėmimo vaikų laukė dvaro gaspadinių saldūs blyneliai su arbata.

Saulėtas ir šiltas oras vaikams leido pasivaikščioti ir pasigrožėti dvaro aplinka, joje esančiomis skulptūromis, apsilankyti dvaro rūmuose, kuriuose buvo smalsu pamatyti, kokiais žaislais vaikai žaidė senovėje.

Projekto vadovė Dovilė Spaičienė

Peržiūrėti visas