Akmenės rajono paramos šeimai centras

Kruopių seniūnijos šeimų išvyka į „Dinozaurų parką“ Radailiuose

Kokybiškas ir prasmingai leidžiamas laikas su tėvais garantuoja vaikui visapusišką lavinimą, leidžia atsiskleisti saugioje aplinkoje bei suteikia labai daug džiaugsmo.

Šių metų spalio 3 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima, Asta Skiriuvienė kartu su Kruopių seniūnijos šeimomis, kurioms teikiamos socialinės  paslaugos, vyko į „Dinozaurų parką“ Radailiuose. Kelionės tikslas –ugdyti gebėjimą planuoti šeimos laisvalaikį ir stiprinti tėvų ir vaikų ryšį.

„Dinozaurų parke“ vaikai kartu su tėveliais apžiūrėjo 52 riaumojančius ir judančius dinozaurus. Vaikus ypač džiugino aktyvios pramogos, 5D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, batutai ir kiti išskirtiniai atrakcionai. Taip pat didžiulį įspūdį padarė apverstas namas – išskirtinė pramoga visai šeimai.

Visi į namus grįžome kupini įspūdžių, pakilios nuotaikos ir džiugių emocijų. Nes nuolat skubančiame pasaulyje gebame prisiminti, kad turime rasti laiko pabūti ir papramogauti kartu su vaikais, mokame patirti nuoširdaus bendravimo džiaugsmą.

 

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis,

Asta Skiriuvienė

Peržiūrėti visas