Akmenės rajono paramos šeimai centras

Laikas puoštis!

Vasarai einant į pabaigą pats laikas prisiminti, jog ne už kalnų mokslo metai. Neretam rugsėjo pirmąją prasideda naujas etapas, kai po vasaros poilsio ir lengvo vėjo galvoje viskas prasideda iš pradžių. Bet visada kiek kitaip. Kam nauji bendraklasiai, kam naujas mokyklos suolas, o gal pirma gyvenime chemijos pamoka. Tad pats laikas pradėti atitinkamai tam ruoštis.

Tad gaivų rugpjūčio 11 – osios rytą pas mus atkeliavo kirpėja stilistė. Kaip sakant visas gėris vietoje. Šį rytą neliko norinčių ilgiau pasnausti, nes reikėjo „užsiimti“ eilę pas specialistę. Ir kaip nepasinaudosi proga atsinaujinti šukuoseną! Prie naujos kuprinės ir sąsiuvinių pats tas! Tad jaunieji vyrukai kirposi, gražinosi, o merginos noriai klausė įvairų patarimų. Kaip teisingai plauti, kaip taisyklingai šukuoti, džiovinti ir prižiūrėti ilgesnes, ar tik augančias kasas. Aišku ekstremaliems pokyčiams nelabai kas ryžosi, tačiau, bendras rezultatas džiugino visus. Vyresnės merginos buvo mokomos kaip prižiūrėti šiuo metu itin madoje esančius antakius ir profesionalia kirpėjos ranka net dažėsi juos. Tad pusdienis praėjo tikrai ne veltui.

Kaip sakoma, švari galva, švarus ir protas. Tad mes jau pasiruošę naujiems žinių metams. Beliko pasidžiaugti likusiomis „katino dienomis“ ir spėti pagauti visus saulės spindulius. Kad jie dar ilgai šoktų mūsų plaukuose.

 

Socialinio darbuotojo padėjėjos Daiva ir Judita

Peržiūrėti visas