Akmenės rajono paramos šeimai centras

Misija Laplandija

Gruodžio mėnesį vyko socialinė iniciatyva „Misija Laplandija“. Jos metu dešimties globos namų auklėtiniai turėjo galimybę vykti į Suomiją, Rovaniemi miestelį, kuriame laukė nuostabios pramogos ir puikūs įspūdžiai.

Apsilankyti Kalėdų Senelio mieste galimybę turėjo ir Akmenės rajono paramos šeimai centro vaiko globos padalinio globotinis Dainius. Jaudulys ir smalsumas lydėjo nuo kelionės pradžios iki galo. Pirmasis skrydis lėktuvu, kuriame taip pat netrūko pramogų. Visą kelionės laiką žaidimais, mįslėmis, dainomis linksmino smagiosios elnės. Naujos pažintys ir „išdaigos“ su kitais globos namų vaikais. Išlipus iš lėktuvo džiugino sniegas ir nosytes žnaibantis šaltukas. Toliau sekė dar nuostabesnės pramogos: tai pasivažinėjimas haskiais, šiaurės elniais, svečiavimasis elfų trobelėje kurioje vaišinomės gardžia arbata, meduoliais, imbieriniais sausainiais. Klausėmės miestelio istorijų. Ir svarbiausias kelionės akcentas – apsilankymas Kalėdų Senelio rezidencijoje bei susitikimas su mūsų šalies Prezidente. Dainius asmeniškai įteikė savo darytą atvirutę su gražiais linkėjimais Kalėdų Seneliui.

Pasirodo,ir šiaurės pašvaistė buvo mūsų lankome miestelyje, deja…nespėjome jos pamatyti.

Už gražiausius prisiminimus dėkojame LR Prezidentei, lietuviškai įmonei „Norfa“, portalui „DELFI“, Rūtai Mikelkevičiūtei ir visai nuostabiai komandai!

Ačiū už gražią pasaką!

Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinė darbuotoja Irena Puzaraitė

Peržiūrėti visas

Skip to content