Akmenės rajono paramos šeimai centras

Padėkos vakaras Akmenės rajono paramos šeimai centre

Kaip ir kiekvienais metais, Akmenės rajono paramos šeimai centras visus, kuriuos domina centro veikla, siūlomos paslaugos, kviečia į atvirų durų dieną. Šiemet šis gražus renginys buvo pavadintas „Padėkos vakaru“. Šią dieną buvo susirinkta ypatingai misijai – padėkoti. Padėka buvo skirta globėjams, kurie savo namų ir širdžių duris atveria tėvų globos netekusiems vaikams.

Globėjams buvo padėkota už gražų ir atsakingą darbą, padovanotos valstybės biudžeto finansuojamo projekto atminimo dovanėlės – „angeliukai“ ir šventinės atvirutės. Šio nuostabaus renginio metu Akmenės rajono paramos šeimai centro direktorė Violeta Mikštienė pristatė įstaigos struktūrą, veiklą ir teikiamas paslaugas. Šventės metu eilėraštį deklamavo ir pasaką sekė mergaitės, gyvenančios Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaiko globos padalinyje. Scenoje buvo išsakyta daug gražių sveikinimų, palinkėjimų. Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokytoja ir mokiniai skambino kanklėmis gerai žinomus kūrinius. Sveikinimo žodžiai šventės metu buvo perduoti nuo Lietuvos Respublikos Seimo nario Valiaus Ąžuolo, sveikino ir Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos, Akmenės, Ventos, Kruopių seniūnai, taip pat Agluonų kaimo bendruomenės „Zubovų dvaras“ pirmininkė, Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos socialinė pedagogė.

Po gražių sveikinimų, linkėjimų, pasirodymų visų svečių buvo paprašyta neišsiskirstyti, skirti dar šiek tiek savo brangaus laiko. Svečiai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, kava, na ir žinoma, paskanauti kepiniais, sumuštinukais. Visi turėjo galimybę apžiūrėti vaikų darbelių parodą, o esant poreikiui ir jų įsigyti.

Dėkojame Akmenės rajono paramos šeimai centro direktorei Violetai Mikštienei už gražią šventę, svečiams už nuoširdžius linkėjimus, dovanėles Vaiko globos padalinio vaikams, taip pat ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Gražių ir ramių ateinančių metų!

 

Projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto lėšų.

Tarnybos atestuotas asmuo Erika Rakickaitė