Akmenės rajono paramos šeimai centras

Renginys-šventė Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Birželio 11 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis, ir atvejo vadybininkai suorganizavo renginį – šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Ši diena kasmet primena visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Šventė vyko Akmenės rajono Paramos šeimai centre, Agluonų k. Šventėje dalyvavo vaikai iš visų Akmenės rajono seniūnijų bei vaikų globos namų gyventojai. Transportu atvykti vaikams į šventę geranoriškai pasirūpino Paramos šeimai centro direktorė, kai kurių seniūnijų vaikus atsivežė patys darbuotojai, dirbantys su šeimomis.

Šventę suorganizuoti padėjo ir pravedė Akmenės kultūros namų vadovė kultūrinei veiklai Vitalija Žakienė, kuri į pagalbą pasikvietė šaunų „Skrybėliukų šou“, vadovaujamą režisierės Redos Butnorienės, Kruopių kultūros namų meno vadovą Algimantą Lakačiauską, vadovę kultūrinei veiklai Leonidą Skerstonienę su kolektyvu bei žirgyno „Delta“ vadovę Aušrą Girdinienę su žirgais.

Šventės pradžioje dalyvius, organizatorius, vedėjus ir darbuotojus pasveikino įstaigos direktorė Violeta Mikštienė, padėkodama visiems susirinkusiems ir palinkėdama geros nuotaikos. Renginį pradėjo smagus mergaičių kolektyvas, kuris vaikams padovanojo nuotaikingas daineles, po kurio nedrąsius ir neryžtingus vaikus išjudino „Skrybėliukų“ šokis ir pirato mankšta.

Nors diena pasitaikė saulėta ir oras kaitino –  šventės dalyviai smagiai leido popietę: šoko, žaidė žaidimus, turėjo galimybę palikti savo delnų įspaudus ant bendros sienelės, išbandyti piešimą ant veidų. Kas pūtė muilo burbulus, kas šokinėjo ant batuto, kas žaidė kamuoliu, kas tiesiog džiaugėsi, glėbesčiavosi ar smagiai plepėjo susitikę savo draugus ir pažįstamus. „Skrybėliukų“ suorganizuotose linksmosiose užduočių varžybose pralaimėtojų nebuvo, – nugalėjo draugystė, tačiau daugiausiai dėmesio ir emocijų sulaukė žirgyno „Delta“ augintinių Falko, Delta ir Darling pasirodymas, prie kurių kiekvienas galėjo prieiti, paglostyti, pamaitinti žole ir nusifotografuoti. Ne vienam vaikui tai buvo pirmas susitikimas su žirgu ir galimybė juo pasigrožėti iš arčiau bei paliesti.

Šventės pabaigoje buvo padėkota vedėjams, dalyviams bei organizatoriams, nusifotografuota bendrai nuotraukai. Vaikai apdovanoti balionais ir saldainiais.

Dėkojame visiems draugams, padėjusiems suorganizuoti gražią ir nuotaikingą šventę vaikams.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

pagalbos šeimai padalinio

socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis,

 Virginija Varanavičienė

Asta Kiudulienė

Peržiūrėti visas