Akmenės rajono paramos šeimai centras

Savipagalbos grupė „Biblioterapija globos procese“

Biblioterapija – terapijos būdas, kai skaitant knygas keliami savęs pažinimo klausimai ir ieškoma atsakymų. Akmenės rajono paramos šeimai centro globos centre startavo savipagalbos grupių ciklas „Biblioterapija globos procese“, kur globos centro specialistai kartu su globėjais ir budinčiais globotojais nusprendė patys atrasti ir išbandyti knygos galią globos procese.

Pirmo susitikimo metu kalbėjomės apie piktžoles. Nesuklyskite! Ne apie tas piktžoles, kurios auga mūsų gėlynuose ir daržuose, bet apie tas, kurios auga mumyse. Susitikimo metu aptarėme asmenines savybes, kurios mums padeda gyvenime ir tokias, kurios mums trukdo. Svarstėme ir diskutavome ką daryti, kad pati geriausia mūsų savybė nepavirstų piktžole? Juk vieną dieną gali nutikti taip, kad mūsų atkaklumas virs užsispyrimu, kruopštumas – smulkmeniškumu, dosnumas – išlaidumu, atsakingumas – perdėta kontrole.

Akimirkai sustokime, skirkime laiko sau ir šalia esančiam…

Pažinkime save ir uoliai prižiūrėkime savo asmeninį sodą kasdien. Juk kruopščiai prižiūrėtas ir nuo piktžolių išravėtas asmeninis sodas yra didžiausia kiekvieno žmogaus puošmena.

Iki kitų susitikimų!

Tarnybos atestuotas asmuo Aurelija Lukė

Psichologė Vilma Suodienė

Skip to content