Akmenės rajono paramos šeimai centras

Sportinės varžybos Akmenės vaikų dienos centre

Šių metų rusėjo 16 dieną VO „Gelbėkit vaikus“ Akmenės vaikų dienos centre vyko petankės varžybos. Dėl prastų oro sąlygų varžybas nuspręsta organizuoti Vaikų dienos centro patalpose.

Varžybose dalyvavo ne tik vaikai, bet ir Akmenės seniūnijos socialinio darbo organizatorė V. Stonienė. Akmenės rajono Paramos šeimai centro socialinis darbuotojas L. Lileikis supažindino vaikus su petankės žaidimo taisyklėmis. Vaikai burtų keliu pasiskirstė į tris komandas. Kiekviena komanda susigalvojo savo pavadinimą. Varžybose dalyvavo komandos: „Turtuoliai“, „Vadovės“ ir „Vyšnios“.

Vaikai rideno kamuolius, palaikė savo komandos narius, vyravo daug gerų emocijų. Daugelis vaikų šį žaidimą žaidė pirmą kartą, visiems netrūko teigiamų potyrių. Taškai buvo skaičiuojami pagal taisykles, visą žaidimą pirmavo „Vadovės“, tačiau nuspręsta, kad laimėjo draugystė.

Simboliškai vaikams įteiktos padėkos dovanėlės. Seniūnijos socialinio darbo organizatorė V. Stonienė visiems vaikams padovanojo atšvaitus, kad saugiai po užsiėmimų Vaikų dienos centre grįžtų namo.

Po varžybų visi dalyviai žaidimą ir patirtus įspūdžius aptarė prie arbatos puodelio.

Kaip teigė Vaikų dienos centro darbuotojos: „Svečiai atėjo ne tuščiomis, o su žaidimais, dovanomis ir saldumynais. Vaikai laukia naujų susitikimų su Paramos šeimai centro darbuotojais“.

 

Socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis:

Jolita Pleikienė ir Linas Lileikis

Peržiūrėti visas

Skip to content