Akmenės rajono paramos šeimai centras

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-ąją dieną visame pasaulyje yra minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas mums, suaugusiems, kad turime saugoti ir gerbti mažųjų teises. Jau antrus metus iš eilės Akmenės rajono paramos šeimai centro Naujosios Akmenės pagalbos šeimai padalinio darbuotojų kolektyvas prisideda prie šios šventės organizavimo Naujosios Akmenės mieste.

Šventės metu Akmenės rajono paramos šeimai centro Naujosios Akmenės pagalbos šeimai padalinio darbuotojos su kitais šventės organizatoriais įvairiausiomis užduotimis linksmino šventės dalyvius. Vaikai galėjo veidukus pasipuošti piešiniais, norinčių – netrūko, būrys vaikų savo eilės laukė viso renginio metu. Visi šventės dalyviai tūrėjo galimybę palikti savo delnų įspaudus ant bendros sienelės, jų rankos buvo padengiamos dažais, procesas vaikams sukėlė daug juoko, palikus įspaudą dažai nuo rankų buvo nuvalomi. Savo lankstumą šventės nariai išbandė ir bandydami pralįsti per virvę. Atlikę užduotis vaikai buvo vaišinami saldainiais. Šaulių klubo savanoriai kvietė visus norinčius šventės dalyvius, tiek didelius, tiek mažus, apžiūrėti ir palaikyti ginkluotę, su ja nusifotografuoti. Mažuosius šventės dalyvius atgaivino priešgaisrinės tarnybos darbuotojai, kurie pademonstravo iš gaisrininkų žarnos dideliu spaudimu besiveržiančią vandens srovę. Šventės dalyviai turėjo puikią galimybę išbandyti ,,Basų kojų taką“. Šventės metu taip pat buvo organizuojamos krepšinio ir futbolo varžybos.

Vaikų veiduose šypsenos nedingo viso renginio metu, ar gali būti didesnė padėka už darbą, kaip laime trykštančios vaiko akys…

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Naujosios Akmenės pagalbos šeimai padalinio darbuotojos.

Peržiūrėti visas