Akmenės rajono paramos šeimai centras

Kruopių seniūnijos šeimų edukacinė išvyka Šiaulių istorinį muziejų

Šių metų gegužės 8 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro Pagalbos šeimai padalinio socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima, Kruopių seniūnijos šeimoms, kurioms teikiama socialinė priežiūra, suorganizavo edukacinę išvyką į Šiaulių istorijos muziejų. Kelionės tikslas buvo pamatyti muziejuje eksponuojamas ekspozicijas, kurios pasakoja apie svarbiausius įvykius, formavusius Šiaulių miestą. Pamatyti seniausius krašto gyventojus, jų buitį, kasdienybę, verslą, karybą. Sužinoti, kokią vietą miestas ir regionas užėmė XIII amžiuje, kuriantis Lietuvos valstybei. Taip pat pamatyti eksponatus, kurie priklausė Pirmajam pasauliniam karui.

Vėliau žiūrėdami filmą  „Aš Lietuva“ atsidūrėme alternatyvioje realybėje. Ši kelionė leido pabuvoti vietose, kur iki šiol neteko apsilankyti. Aplankėme žymias Lietuvos vietas. Patyrėme šalies istoriją bei kultūrą. Užsidėjus virtualios realybės akinius keliavome kerinčio grožio Lietuvos giriomis, miškais ir kopomis, jūra, ežerais, upėmis ir upeliais. Skridome virš pilių ir piliakalnių, dvarų ir vienuolynų, bažnyčių ir miestų senamiesčių bei modernios architektūros objektų.

Vaikai ir jų tėveliai nuoširdžiai dėkoja Paramos šeimai centro direktorei už skirtą transportą. Visi į namus grįžome kupini įspūdžių, pakilios nuotaikos ir džiugių emocijų.

Socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima,

Asta Skiriuvienė

Peržiūrėti visas

Skip to content