Akmenės rajono paramos šeimai centras

ŠEIMOS DIENA – PABŪKIME KARTU

Šeima – tai didžiausia vertybė, kurią būtina puoselėti ir branginti kiekvieną dieną.  Nors Šeimos diena oficialiai švenčiama gegužės mėnesį, tačiau Akmenės rajono paramos šeimai centro Paramos šeimai padalinio Akmenės ir Ventos seniūnijų socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis,  pakvietė Ventos ir Akmenės  seniūnijų vaikus su tėveliais  į gamtos ir kultūros parką Akmenės pušyne pabūti kartu, smagiai praleisti laiką.  Į pušyną šeimos rinkosi kas pėstute, kas važiuoti. Sukaitusius, tačiau geros nuotaikos nestokojančius, vaikus ir tėvelius  pasitiko socialiniai darbuotojai  Linas Lileikis, Gitana Griciuvienė ir Asta Kiudulienė. Laikas prabėgo nepastebimai, Linas nedavė atsikvėpti, vis kvietė žaisti įvairius žaidimus ir atlikti  linksmas užduotis. Gitana su Asta kvietė pasistiprinti laužu kvepiančiomis dešrelėmis, paskanauti saldumynų.

Popietės metu savo apsilankymu  šeimas pagerbė Akmenės seniūnas A. Naujokas. Seniūnas, paragavęs dešrelių, pasikalbėjęs su šeimomis, palinkėjęs gerai pralesti laiką, išskubėjo.

Laikas prabėgo nepastebimai, vaikai su tėveliais išsiskirstė pavargę, tačiau pakilios nuotakos.   

Kultūringas bendravimas, atitrūkimas nuo ,,technologijų“, pabuvimas gamtoje, dėmesys vieni kitiems stiprina šeimos tarpusavio santykius, toks ir buvo popietės organizatorių sumanymas.

Mylėkime ir saugokime vieni kitus!

Socialiniai darbuotojai:

Linas Lileikis

Gitana Griciuvienė

Asta Kiudulienė

Skip to content