Akmenės rajono paramos šeimai centras

Susitikimas su psichologe

Socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis, Jolita Pleikienė ir Linas Lileikis glaudžiai bendradarbiauja su Akmenės seniūnijos socialinio darbo organizatore Viginta Stoniene ir socialinio darbuotojo padėjėja Loreta Janulevičiūte bei Akmenės miesto Onos Šimaitės bibliotekos vadove Irena Virkutiene ir bibliotekininke Leonida Skerstoniene. Bendromis pastangomis š. m. rugsėjo 12 d. suorganizuotas susitikimas su psichologe Vilija Šap ir jos komanda. Susitikime dalyvavo moterys, gyvenime patiriančios sunkumus, ieškančios pagalbos, kaip išspręsti savo problemas.

Psichologė V. Šap konsultavo moteris individualiai, o jos komandos narės tuo metu užsiėmė terapija su kitomis susitikimo dalyvėmis. Moterys per piešimą, karpinius ir kitą veiklą atsiskleidė, išsipasakojo, ką jaučia negero ir su kokiais sunkumais susiduria.

Susitikimas tapo savotiška savipagalba. Dalyvavusios moterys teigė, kad joms labai patiko bendravimas su psichologe ir jos komanda, jautėsi gerai, kai kurios rado atsakymus į joms rūpimus klausimus.

Socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis,

Jolita Pleikienė ir Linas Lileikis

Peržiūrėti visas

Skip to content