Akmenės rajono paramos šeimai centras

Antroji Helovino naktis Vaikų dienos centre

Informacija atnaujinta: gruodžio 8, 2023

Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centro vaikai Visų šventųjų dienos išvakarėse šventė antrąją Helovino naktį. Šiai Helovino nakčiai, kaip visada, reikėjo pasiruošti. Savaitę prieš Helovino naktį vaikai puošė Dienos centro patalpas. Pagrindinis puošybos akcentas buvo, kad patalpos atrodytų kuo baisiau ir šiurpiau. Svarbus šventės atributas – išskaptuoti moliūgai su degančiais žibintais viduje. Vaikai kartu su dienos centro darbuotojomis išskaptavo didelius ir mažus moliūgus, kurių veiduose atsispindėjo įvairios nuotaikos.

Pagrindiniai Helovino nakties atributai buvo net ik išskaptuoti moliūgai, dekoracijos, bet ir specialūs patiekalai, tokie kaip: trinta moliūgų sriuba, pagardinta sūrio ir grietinės prieskoniu, dešrainiai, žėlė stiklinaitės padekoruotos heloviniškai. Neatsiejama Helovino dalis yra kostiumai, veido dažymas. Vaikai su darbuotojomis vieni kitiems margino veidus įvairiaspalviais piešiniais, o kiti jau atėjo pasipuošę iš namų. Buvo žaidžiami įvairūs stalo ir komandiniai žaidimai. Naktis buvo skirta įvairiausioms siaubo istorijomis, filmams ir  saldžioms vaišėms iki paryčių.

Vaikai, įvairiausių saldumynų prikimštais pilvais, pasisėmę žaismingų emocijų ir patirčių, sulaukę paryčių, užmigo. Helovino naktis vaikams baigėsi sulaukus ryto ir grįžus namo su plačiomis šypsenomis veiduose ir nuoširdžiomis padėkomis darbuotojoms, su jais praleidusioms šiurpiąją Helovino naktį.

Vaikų dienos centras

Peržiūrėti visas

Skip to content