Akmenės rajono paramos šeimai centras

Kultūros diena Valstybiniame Šiaulių dramos teatre

Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centras nusprendė Kultūros dieną paminėti apsilankydamas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Atvykusius į Valstybinį Šiaulių dramos teatrą, mus pasitiko aktorius Juozas Bindokas. Aktorius mus supažindino su teatro istorija ir jo įkūrimu. Pavedžiojo po visą teatrą ir jo užkulisius bei  grimo kambarį, kuriame mums net padarė įvairų grimą. Grimavimo metu mums klijavo ūsus, ant galvų dėjo įvairius perukus, parodė, kaip atrodo netikras kraujas.

Apžiūrėjome teatro rekvizitus ir dekoracijas. Gavome progą pabūti  parteryje ir balkone. Apsilankymo metu matėme aktorius, repetuojančius artėjančiam spektakliui. Repeticijoje akies krašteliu teko pamatyti ir  aktorę Ingą Norkutę.

Šis apsilankymas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre mums paliko labai gražius įspūdžius, susidomėjimą. Turėjome galimybę iš arčiau susipažinti teatro gyvenimu, jo aktoriais bei jų veikla.

Nuoširdžiai norime padėkoti mūsų apsilankymo teatre vadovui-aktoriui Juozui Bindokui ir kitiems teatro aktoriams ir darbuotojams.  Ši diena Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centrui  paliko daug įspūdžių ir buvo tikrai įsimintina.  AČIŪ

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Vaikų dienos centras

Peržiūrėti visas

Skip to content