Akmenės rajono paramos šeimai centras

Vaikų dienos centre minima Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vasara prasideda gražia ir labai reikšminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri minima birželio 1-ąją. Ji buvo įteisinta 1949 metais Tarptautinės moterų federacijos sesijoje, o pirmą kartą paminėta 1950 metais.

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas pasaulio visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises bei vaikų orumą ir vertingumą. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Tokioje visuomenėje vaikų balsas turi būti išgirstas ir į jį rimtai reaguojama.

Šiemet Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centras Tarptautinę vaikų ginimo dieną nusprendė paminėti dideliame būryje. Vaikų dienos centras į bendrą šventę subūrė VO „Gelbėkit vaikus“, vaikų dienos centrą „Aukime kartu“, Bendruomeninių vaikų globos namų globotinius (rūpintinius), globojamus (rūpinamus) vaikus ir Krizių centro šeimas.

Šventės metu vaikų būrį džiugino net trys didžiuliai batutai, kuriuose vaikai smagiai leido laiką bendraudami tarpusavyje. Taip pat šią dieną paminėjome dalyvaudami komandinėse sportinėse varžybose. Sportines varžybas organizavo ir pravedė Akmenės gimnazijos kūno kultūros mokytojas Evaldas Radionovas, kartu su Tadu ir Jaunųjų maltiečių komandos nariais.

Visos šventės metu vaikai smagiai leido laisvalaikį tarpusavyje užsiimdami įvairia veikla, bendraudami, žaisdami, leisdami laiką batutuose ir dalyvaudami sportinėse varžybose. Šventės metų vaikai ir svečiai buvo vaišinami įvairiomis vaišėmis ir ledais.

Norime nuoširdžiai padėkoti už dalyvavimą ir pagalbą šioje gražioje šventėje visiems vaikams, svečiams, socialinio darbo specialistams bei sportines varžybas vedusiems Evaldui, Tadui ir Jauniesiems maltiečiams.

 

Sveikiname visus pagaliau sulaukus auksinės vasaros!

Mėgaukimės ir šildykimės jos spinduliuose!

Tegul bus vasara karšta!

 

Iki kitų susitikimų!

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centras

Peržiūrėti visas

Skip to content