Akmenės rajono paramos šeimai centras

Švietėjiška filmo „Pasirinkimas“ peržiūra

Akmenės rajono paramos šeimai centro socialiniai darbuotojai, dirbantys su šeimomis, dažnai sprendžia problemas, susijusias su vaikų ir paauglių elgesio problemomis, bei psichotropinių medžiagų vartojimu. Dažnai tėvai stokoja atsakomybės auklėdami ir prižiūrėdami vaikus, o kartais ir patys nėra tinkamu pavyzdžiu, neturi autoriteto jų akyse.

Birželio 26 d.  norint parodyti vaikams, kokį svarbų vaidmenį žmogaus gyvenime užima apsisprendimai ir pasirinkimai, buvo kreiptasi į Akmenės rajono paramos šeimai centro psichologę Vilmą Suodienę ir suorganizuota švietėjiška paskaita paaugliams su filmo „Pasirinkimas“ peržiūra. Filmo peržiūros metu  filmas buvo stabdomas, o vaikai galėjo pasirinkti vienokią ar kitokia situaciją ir stebėti veiksmo eigą bei pasekmes skirtinguose pasirinkimuose. Paskaita – filmo peržiūra vyko kavinės „Prie židinio“ patalpose, o Ventos moterų klubas „Amazonės“ parėmė ir vaikus pavaišino gruzdintomis bulvytėm bei gaiviaisiais gėrimais.

Filmo pabaigoje vyko diskusija, kurioje aptarta, kad beieškodami savęs ir savo vietos gyvenime, dažnai klystame ir darome neteisingus pasirinkimus, dėl to galime nukentėti patys ir mūsų mylimi žmonės, tačiau svarbiausia – galvoti apie pasekmes, pasimokyti iš klaidų bei stengtis pasirinkti teisingai.

 

Akmenės rajono paramos šeimai centro

Pagalbos šeimai padalinio

socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis,

 Virginija Varanavičienė

Asta Kiudulienė