Akmenės rajono paramos šeimai centras

Veiklų savaitė budintiems globotojams

2019 m. rugsėjo 30 d. Akmenės rajono paramos šeimai centro globos padalinio specialistai organizavo ir vedė seminarą „STRESAS? PADĖK SAU – RELAKSACIJOS GALIA“. Seminaras buvo skirtas budintiems globotojams. Užsiėmimų metu globotojai turėjo galimybę pasidalinti savo išgyvenimais ir patyrimais. Mokėsi strategijų, padedančių įveikti ilgalaikį stresą, atliko pratimus, leidžiančius būti „čia ir dabar“, išlaisvinančius vaizduotę, padedančius atsipalaiduoti bei geriau suprasti save.

Spalio 1 d. budintys globotojai buvo kviečiami dalyvauti supervizijoje, kurią vedė dr. Teresė Nijolė Liobikienė. Susitikimo metu vyko konsultacinė pagalba budintiems globotojams, savo darbe susiduriantiems su sudėtingomis situacijomis bei siekiantiems tobulinti savo veiklą. Budintys globotojai dalinosi savo patyrimais, rūpesčiais ir problemomis. Supervizijoje dalyvaujantys budintys globotojai su supervizorės pagalba ieškojo geriausių savo problemų sprendimo ir įgyvendinimo būdų.

Supervizija – tai unikali patirtis budintiems globotojams, leidžianti pamatyti save kitų akimis, padedanti suprasti, kaip kitus veikia tavo poelgiai, veiksmai, sprendimai, ir suteikianti galimybę nuspręsti, ką galima būtų daryti kitaip.

 

Socialiniai darbuotojai, atliekantys globos koordinatoriaus funkcijas,

Dovilė Basienė ir Erika Rakickaitė

Psichologė Vilma Suodienė