Akmenės rajono paramos šeimai centras

Nėra to blogo…

Štai, jau dvi savaitės, kai vaikai neina į ugdymo įstaigas ir visą laiką leidžia namuose. Ką prasimanyti ir kuo juos sudominti, kaip užimti? Nesinorėjo, kad globotiniai (rūpintiniai) valandų valandas sėdėtų prie kompiuterių ar televizoriaus. Teko mums visoms labai pasistengti, kad paįvairintumėme vaikų atostogas, suteiktumėme jiems ne tik džiugių akimirkų, bet savo veiklomis ugdytume įgūdžius, drauge  mokytumėmės naujų patirčių ir, aišku, praplėstume vaikų akiratį. Per dvi savaites tiek visko būta: minkėme ir kepėme duoną, mokėmės mušti sviestą, sėjome prieskonius, sodinome svogūnus, darėme raktų pakabukus, mokėmės siūti sagas, kūrėme paveikslus-mozaikas. O kur dar teminiai pokalbiai dienos „Rate“, viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“ bei smagus laikas drauge žaidžiant „Monopolį“.

Po smagiai  ir turiningai praleisto laiko liko įspūdžiai ir nuotraukos.

Socialinė darbuotoja Jūratė,

socialinio darbuotojo padėjėjos Vilma, Laima, Alina, Jūratė

Peržiūrėti visas

Dėmesio!

Dėl Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino Akmenės rajono paramos šeimai centras nukelia vėlesniam laikui viešo aukciono būdu parduodamo autobuso FORD TRANSIT, valst. Nr. CGE 315, pagaminimo metai 2007, apžiūros laiką ir aukcioną, kuris turėjo įvykti š. m. balandžio 1 d. 10 val.

Dėmesio

DĖMESIO !!!

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas.

Akmenės rajono paramos šeimai centras nuo 2020 m. kovo 17 d. dirba nuotoliniu būdu, įstaigoje paskelbtas karantinas, atšaukiami visi atvejo vadybos posėdžiai.

Kilus klausimams galima kreiptis į administraciją: el. paštu: vaiku.globa@akmene.lt, mob. 868259900.


Vaiko globos padalinys:

„Žvaigždukų“ šeimyna, mob. 860798893

„Sportomanų“ šeimyna, mob. 860799091

Bendruomeniniai vaikų globos namai: mob. 860799312

Krizių centras: mob. 860798854

Pagalbos šeimai padalinys: kontaktai adresu:

https://www.akmenesvaikai.lt/socialines-paslaugos/

https://www.akmenesvaikai.lt/atvejo-vadyba/

Globos centras: kontaktai adresu https://www.akmenesvaikai.lt/specialistu-kontaktai/

Informacija

Akmenės rajono paramos šeimai centras informuoja, kad dėl paskelbto karantino,  dokumentus, dalyvauti paskelbtuose konkursuose į laisvas darbo vietas,  prašome siųsti  skenuotus elektroniniu paštu – vaiku.globa@akmene.lt.

Dokumentai pildymui:

Pretendento anketa

Prašymas